ZAVŘÍT
BUDDIES
for sports
GROUPS
teams, clubs
SPORTS VENUES
anywhere in the world
EVENTS
trainings, ...
TRAINERS
and instructors
23% people miss a sports buddy
How can SportCentral help you?
Find people looking for buddies
Tell who you are looking for
Get in touch
Do sports together
Organize your team or club
How can SportCentral help you?
Communication among members
Organize trainings, matches, ...
Recruit new members
Space for your photos and docs
Choose where you do sports
How can SportCentral help you?
Worldwide venues search
Find out where your friends go
Get deals and discounts
Rate venues
Discover sports events near you
How can SportCentral help you?
Choose from hundreds of events
Tournaments, races, trainings, ...
900+ sports to pick from
Organize even your own event
Choose your trainer
How can SportCentral help you?
Get expert guidance
Trainers, coaches, instructors
Find out who trains your friends
Hire trainer

Charitativní běh "Během dětem"

| OTHER | Luzanecky Park | Finished
New post

For submitting a new post, you must either log in or register

Adéla Havelková
Uz se k vam ritim milovymi kroky ;-)
before 3 years
Divnohnátý Sesmar
Dobrý den, chci se zeptat, zdali bych se ještě mohl na poslední chvíli přehlásit z půlmaratonu na 10 km, jméno "Martin Pavlát", děkuji.
before 3 years
Horak & Group
Poslední organizační info, resp. žádost: Vy, kteří jste hradili startovné na účet až dnes nebo včera večer, vemte si prosím nějaký doklad o zaplacení (stačí vyfocená obrazovka, kde je vidět odešlá platba, výpis z účtu, cokoliv..), jelikož peníze se již nestihnou připsat na účet (pokud platba nebyla realizována ze stejného peněžního ústavu). Díky moc! :)
before 3 years
Roman Kadlík
Co sluchátka v uších při závodu? Asi to nevadí, že ne? :D
before 3 years
Sluchátka jsou přísně zakázána, stejně jako povídání si při běhu. Pokud uvidíme, že se s někým bavíte, budete diskvalifikováni oba dva! Ne, samozřejme, vemte si co chcete :D
before 3 years
Petr Hübel
Dobrý den, chci se zeptat, jestli bude možno si někde odložit věci? Děkuji
before 3 years
Bude tam šatna.
before 3 years
Dobrý den, ano, odložení věcí bude možné.
before 3 years
Mirka Toufarova
Dobrý den, nevím, zda mi to časově výjde a ještě se rozhodují o délce trasy. Je možné se registrovat na daný běh pár hodin v předstihu, případně až na místě? :) Děkuji a běhu zdar!
before 3 years
Dobry den, samozrejme. Tesime se na Vas! :)
before 3 years
Horak & Group
Drazí přátelé! :) V sobotu to vypukne - také se tak těšíte? :) My moc! Nicméně hlavní důvod, proč píšeme, je to, že hledáme pár (rozuměj 2-5) dobrých duší, které by během zítřejšího dne dorozdali zbytek letáčků a pozvali poslední zbytek nic netušících občanů na náš běh! Lokalita dle vlastního výběru, ideálně Lužánky či jiné místo trávení volnočasových aktivit. Můžete tak spojit krásnou zdravotní procházku za krásného počasí s dobrým skutkem :) Hlaste se buď na info@horakandgroup.cz či do zpráv na profilu Horak & Group! Děkujeme mnohokrát! :)
before 3 years
Mohla bych po praci par letacku rozdat, směr mendlák - svoboďák - česká :-)
before 3 years
Hanka Holenková
Zdravím pořadatele, chci se prosím zeptat, jestli můžu změnit svou přihlášku. Kamarádka mě vyhecovala na delší trať, než na jakou jsem se přihlásila. :-) Můžu to změnit? Díky za odpověď.
before 3 years
Pokud se mělo jednat o změnu ze 4,5 na 10 km, pak byla změna právě provedena. Těšíme se na Vás na startu! :)
before 3 years
děkuji, taky se těšíme :-)
before 3 years
A dejte si k ní poznámku, že neměnit zpátky na 4,5 :D :D
before 3 years
:-P
before 3 years
Taky bych se, prosím, ze stejného důvodu ráda přehlásila z 4,5km na 10km. Moc díky :) Ještě že ty kamarádky jsou :-D
before 3 years
Poprosím Vaše jméno nebo email, pod kterým jste registrovaná. Díky :)
before 3 years
Jé, vidíte :) Adéla Šmukařová
before 3 years
Aleš Nevrlík
Dobrý den nejsem z Brna a tak se chci zeptat zda běh na 10 km bude těch 7 kol v parku nebo bude trasa i ulicemi města?
before 3 years
to bude jen v parku..kterej běžíš?
before 3 years
10 km...Jo už sem to vyřešil jen park, ale prej je to tam good :)
before 3 years
jj..bydlím tam a chodím tam občas běhat, je to fajn )
before 3 years
Jako 7kol je psychicky hrůza :P
before 3 years
Dobrý den, ano, jak už jste správně zjistil, bude to 7 velkých okruhů v parku. Těšíme se na Vás! :)
before 3 years
A když se těch 10 km běží ve 14:30, v kolik nejpozději tam musím být? :)
before 3 years
Alespoň půl hodiny předem :)
before 3 years
Děkuji:-)
before 3 years
Jan Ondruš
Dobrý den, chtěl se zeptat na pár základních informací. Jak to bude s vyzvednutím startovních čísel, dokdy je nepozději možná registrace tzn. jaká je kapacita závodu, jakým způsobem bude měřen čas každého závodníka? a kdy nejpozději je třeba být na startu?Děkuji mnohokrát
before 3 years
Dobrý den, díky za dotazy! Startovní čísla se budou vydávat od 13:00 až cca do 10-ti minut před startem závodu (startovní čísla se přidělují pouze pro trasy na 10 a 21,1 km), do té doby je potřeba stihnout i registraci. Kapacita omezena není, protože starty budou probíhat ve vlnách tak, aby se v jeden okamžik na dráze neocitlo příliš mnoho závodníků. Každý závodník dostane přidělen přesný čas startu (např. 14:30, 14:31 atd.). Čas bude měřen několika dobrovolníky digitálními stopkami, tzn. každý závodník by měl mít čas změřený opravdu přesně. Za startovné 100,-/os. nejsme schopni zafinancovat čipové měření, je potřeba to brát primárně jako charitativní akci než komerční závod. Těšíme se na Vás! :)
before 3 years
Hanka Holenková
S kamarádkou řešíme kam s věcma, které si nebereme na trať..? Bude na místě možnost si je někde odložit? Děkuji za odpověď :-)
before 3 years
Dobrý den, ano, odložit věci bude možné. Prostory pro tento účel však nejsou nikterak velké, takže si ideálně vezměte věcí co nejméně. Uschování navíc bude za poplatek 20,-, aby se pro Krtka vybralo co nejvíce :))
before 3 years
Dobře, děkuji ,-)
before 3 years
a ještě bych měla dotaz já, jestli tam bude možnost se někde převlíct? :) díky
before 3 years
Kdekoliv se Vám zlíbí :D pokud u toho však nebudete chtít být viděna, lze využít např. toalety v některé z restaurací či kaváren v Lužánkách :))
before 3 years
Ivona Hejlová
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je nutné, aby se zaregistroval každý účastník běhu. Pojedu tam se svými žáky a nevím zatím přesný počet. Startovné uhradíme na místě. Děkuji za odpověď. S pozdravem Ivona Hejlová
before 3 years
Dobrý den, budeme rádi za co nejvíce registrovaných dopředu, samozřejmě i registrace na místě je možná :) Těšíme se na Vás!
before 3 years
Dominik Ženatý
Do kdy se muzu zaregistrovat pres internet? :)
before 3 years
Dobrý den, registrovat online se můžete do 19.9.2014 23:59:59:99 :))
before 3 years
Dobre, dekuju moc :)
before 3 years
Horak & Group
Večerní (informativní) příspěvek :-) 1. Opět vás žádáme, abyste se, prosím, registrovali přes formulář. Ulehčíte nám tím práci a zároveň nám dáte i jakousi "jistotu", že s vámi doopravdy můžeme na závod počítat. Není potřeba zmiňovat, že se tím i výrazně urychlí registrace vás samých před závodem. 2. Jedním z našich partnerů je i nově zrekonstruované brněnské fit centrum Active Fitness, které pro ty nejlepší běžce věnovalo permanentky a vstupy zdarma! Věříme, že možnost vyhrát permanentku či vstup do jedné z největších posiloven v Brně (600 m2) jistě oceníte. Za celý tým H & G vám přejeme pěkný večer a dobrou noc!
before 3 years
Doufám že vám nebudu dělat ostudu :) Běhám teprve chviličku od toho, co jsem přestal kouřit, pro dobrou věc to za to určitě stojí ;)
before 3 years
Děkujeme za Vaši podporu Adame! Lidé, jako jste Vy, jsou inspirací i pro ostatní :-).
before 3 years
Zaregistrovala jsem se před více než týdnem, ale nepřišlo mi žádné potvrzení. Nic neposíláte nebo jsem něco popletla? Poplatek jsem poslala převodem ve stejný den.
before 3 years
Dobrý večer Jano, omlouváme se za zmatení. Peníze se posílají přímo na účet NF Krtek a seznam plátců k nám přijde až za několik dní, tudíž nemáme možnost zjistit, kdo zaplatil, a kdo ne. Formulář, přes který se přihlašujete nám neumožňuje odesílat automatické odpovědi, které by sloužily jako potvrzení. Nicméně nejste první, kdo za námi s tímto dotazem přišel a my jsme se proto rozhodli, že zítra odešleme potvrzující e-mail (o registraci) všem přihlášeným. Děkujeme za Váš příspěvek a přejeme hodně štěstí na závodě! :-)
before 3 years
Díky za potvrzovací mail, protože jsem hned po odeslání zapomněl platební údaje. Čekal jsem je v mailu. Nový formulář jsem otvírat nechtěl kvůli potenciálnímu generátoru variabilního symbolu. Nicméně zaplaceno (a po dohodě s protihráčem z badmintonu zaplaceno víc, doufám, že dvacka, co dlužím, je smazaná ;-)).
before 3 years
Horak & Group
Rádi bychom zmínili jednoho z našich dalších partnerů a dali vám echo, jakéže to výhry jsme vlastně přichystali pro ty nejlepší... a pozor, tentokrát nejen pro ty nejlepší :-)! Pro pět nejrychlejších v každé kategorii (ženy/muži) oficicálních závodů nám věnoval běžecký obchod Top4Running běžecké trička Nike MILER SS UV, které zaručí vysokou prodyšnost, ochrání vás před UV zářením a navíc nabízí ploché švy pro minimalizaci tření, které způsobuje podráždění pokožky při pohybu. Samozřejmostí jsou pak reflexní prvky. Každé z těchto triček v hodnotě cca 600 Kč budeme mít v různých velikostech, takže si můžete vybrat. Další cenou, kterou ZÍSKÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK ZÁVODU je speciální SLEVA ve výši 30 %, kterou můžete uplatnit v obchodě Top4Running. Pokud se tedy rozhodnete, že se zúčastníte pouze základního běhu ( !! který není ani nutné odběhnout, nedovolují-li vám to zdravotní podmínky nebo jiné okolnosti !! ), čímž přispějete 100 Kč na Nadační fond Krtek a zároveň získáte slevu 30 % do špičkového obchodu s běžeckými potřebami a širokým sortimentem, jeví se nám tato nabídka přímo neodolatelná :-)!
before 3 years
Marek Dobiáš
Je možné se i po přihlášení na 21km trať rozhodnout nakonec pro 10km ať už na místě (nebo zdali je nutný nějaký předstih pro registraci)? Mám trochu náročnější program tak bych možná uvítal kratší trať. Díky za odpověď
before 3 years
Pokud jste přihlášen na půlmaraton a budete chtít nakonec běžet trasu na 10 km, potřebovali bychom to vědět dopředu. Děkujeme! :)
before 3 years
Tak bych se v tom případě rád přeregistroval na 10km trať, bohužel od vás nemám zatím žádný email potvrzující registraci tak snad tato informace stačí sem?
before 3 years
Ano staci, bude zmeneno. Potkame se na startu :)
before 3 years
Díky :)
before 3 years
Maruška Beňuška
Jestli v té době nebudu odjetá, tak do toho určitě jdu! :-)
before 3 years
Alžbeta Briediková
Dobrý deň, bude možné prihlásiť sa aj na mieste v deň behu,alebo má prihlasovanie cez internet nejakú uzávierku? Neviem dopredu, či sa v tom čase budem nachádzať v Brne. ďakujem :)
before 3 years
Dobrý den, dá se přihlásit i na místě, ale z níže popsaných důvodů preferujeme online registraci. Těšíme se na Vaši případnou účast! :)
before 3 years
Dakujem za odpoved :)
before 3 years
zajímala mě stejná věc....je totiž trochu škoda,že moc nefunguje domluva a ve stejný den se v Brně běží Brněnský masakr a dost běžců asi bude tam...nicméně já bych to rád udělal,tak že odběhnu masakr v Řečkovicích a příjdu se proběhnou i do Lužánek pro dobrou věc, otázka je, kterou distanci stihnu a proto je super,že je registrace možná i na místě :-)
before 3 years
Honza Tačner
Zdravím! Chtěl bych se zeptat v kolik hodin budou startovat jednotlivé závody, nikde to tu nemůžu najít :-(
before 3 years
Dobrý den, informace byly přidány do základního popisu akce. Děkujeme za dotaz a těšíme se na Vás!
before 3 years
Eva VonMotylkova Stupkova
Ahoj, chci se prihlasit na pulmaraton, ale nikde nevidim zadne propozice, trat, vic info... muzete prosim poskytnout? Diky
before 3 years
Muzete prosim reagovat na muj dotaz? diky
before 3 years
Dobrý den, informace byly přidány do základního popisu akce. Děkujeme za dotaz a těšíme se na Vás!
before 3 years
Zuzka Šostáková
Přihláška vyplněna :) Však co, Hanka Holenková, to dojdem, ne? :D
before 3 years
no tak teda OOOOKKKK, pokusim se napravit tu prihlasku
before 3 years
tak změněno na 10! Tímto ses mi zaručila, že v případě nouze mě potáhneš na zádech, je ti to jasný? :-))
before 3 years
Jistě :D
before 3 years
Naďa Puflerová
Je mozny si vybrat delku az na miste?
before 3 years
Pokud si například vyberete délku 4,5 km a pak se rozhodnete zúčastnit závodu na 10 km a naopak, bude to na místě po domluvě s organizátory možné. Půlmaratonce však potřebujeme vědět dopředu. V každém případě se prosím registrujte dopředu přes online formulář. Děkujeme a těšíme se na Vás! :) https://docs.google.com/forms/d/16TxI7-5hvw-STnQjVpreRS-JaGoMZ2bW5jVsAl_STlA/viewform
before 3 years
Eliška Lepltová
Chci se, prosím, zeptat, moje mamka by se také ráda zúčastnila a přispěla na NF Krtek, ale jaksi na běh moc není, tak jestli je třeba možnost si tu trasu 4,5 km jen projít vycházkou? Nebo musí pouze běžet? :-)
before 3 years
Dobrý den, samozřejmě to může být i chůze. Pokud to má někdo rád, může třeba válet i sudy :)) Těšíme se na Vás!
before 3 years
Horak & Group
Vážení a milí! Připomínáme, že stále běží soutěž o lístky do Městského divadla Brno. Stačí zde pouze zveřejnit fotku, na které je zachycena Vaše sportovní aktivita na dovolené a být mezi prvními třemi, kteří získají nejvíce lajků! Během tohoto týdne sem něčím přispěje i vedení Horak & Group! :))
before 3 years
Karolína Floryková
Dobrý den :) můžu se zeptat, jak moc dopředu je nutné závazně potvrdit účast? Nebo prostě můžu přijít, resp. přiběhnout? :) děkuji :) KF
before 3 years
je to absolutně závazné a kdo bude přihlášen a nedorazí, bude ztrestán exekucí a setnutím hlavy! :D a že pozdravuju Aleše :D
before 3 years
Hlavu ztrácím rada,nikoliv však pod gilotinou
before 3 years
Petra Kozlová
těším se :)...
before 3 years

Saturday 20.9.2014 | 13:00

Other
Open to the public
PARTICIPANTS (668 + 358)
member image
Petra Beladiová
member image
Kuba Tyllich
member image
Jan Látal
member image
Aneta Trávníčková
member image
Dominika Szarková
Show all
Hello, if you disable ad blocking, you will help SportCentral to remain free. Thank you for your consideration :-)[x]